Alan Adını Transfer Edin

Alan adınızı gerçekten kolay yönetimli ve gelişmiş teknik kadroya teslim edin.


İki Faktörlü SMS Doğrulama!

Alan adınızın bağlı olduğu hesaba giriş yaparken iki faktörlü kimlik doğrulama ile SMS ile gelen kodu gelmeden girişleri engelleyin. Alan adınızı güvence altına alın.

Kredi Kartı ile Anında Aktivasyon!

Alan adınızı hemen kredi kartı / banka kartı veya da çevirim içi ödeme yöntemlerinden herhangi birisi ile ödemesini gerçekleştirin. Anında alan adınızın aktive edelim.

Ücretsiz İç Transfer!

Firmamızda kayıtlı iki farklı hesaptaki alan adlarınızı ücretsiz bir şekilde firmamızın içinde barındırarak transfer etmenizi sağlayan bir özelliktir. Bu özellik tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz DNS Yönetimi!

Firmamızdan satın aldığınız. tüm alan adları için ücretsiz isim sunucusu oluşturma özelliğine sahiptir. Özel isim sunucuları oluşturarak alan adınızın prestijini arttırabilirsiniz.

Alan Adı Fiyatları

Alan adınızı uygun fiyatlarla kaydedin!

.com.tr

Kişisel (ad-soyad.com.tr) Domainler İçin

Kimlik bilgileri ile birebir uyuşan domain başvurularında belge gerekmemektedir. Ancak, kimlik bilgileri ile başvurulan domainin birebir uyuşmaması halinde, T.C. Kimlik Numarası bulunan nüfus cüzdanı fotokopisi ya da üzerinde T.C. kimlik numarası bulunmayan nüfus cüzdanı fotokopisinin yanı sıra T.C. kimlik numarasının bulunduğu bir web sayfasından alınan çıktının fotokopisi yeterli olacaktır.

Ticari Amaçlı Tüzel Kişilikler ve Kuruluşlar için

Aşağıdaki belgelerden herhangi bir tanesi yeterli olacaktır:

  1. Ticaret odasından alınmış olan "Faaliyet Belgesi", "Ticari Sicil Belgesi", "Oda Sicil Kayıt Sureti" ya da Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı
  2. Türk Patent Enstitüsü'nden alınmış "Marka Tescil Belgesi" ya da "Marka Başvuru Belgesi"
  3. Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan alınmış olan "Sicil Tasdiknamesi" ya da "Ticari Sicil Gazetesi"

Vakıf, dernek ya da odalar için

"Dernek Tüzüğü", "Vakıf Senedi" ya da "Kuruluş Kanunu"

Otel ve tatil köyleri için

Turizm Bakanlığı'ndan alınmış "Turizm İşletmesi Belgesi"